Informacja dla rodziców-Grupa Jeżyki

Zapraszamy do zapoznania się z treścią kolejnego Listu do Rodziców. W galerii  czeka również album zdjęć. Prosimy o odwiedzania zakładki "6 LATKI JEŻYKI" w każdy piątek. :)

Ćwiczenia grafomotoryczne-Grupa Liski

Grupa Liski dzielnie pracuje nad kształtowaniem umiejętności manualnych. Ćwiczenia grafomotoryczne pozwalają rozwinąć koordynację wzrkowo-ruchową oraz poprawić poziom graficzny pisma.

Masa z pianki-Grupa Pszczółki

Grupa Pszczółek z radością uczestniczyła w kreatywnych zajęciach z masą z pianki! Angażując dotyk, węch oraz wzrok dzieci rozwinęły swoją wyobraźnię, zdolności manualne oraz poznały różne kształty. Po więcej zdjęć zapraszamy do galerii. :)

Dzień Pluszowego Misia

Dzień Pluszowego Misia za nami. Tego dnia dzieci opowiadały o swoich pluszowych przyjacielach oraz wykonały fantastyczne prace plastyczne! Zapraszamy do galerii, gdzie czeka na Państwa fotorelacje z tego dnia.

Dzień Pluszowego Misia-Grupa Jeżyki

Dzień Pluszowego Misia tuż, tuż. Zwracamy się z prośbą do rodziców i dzieci z grupy Jeżyki by wykonały zdjęcie pt. "Ja i mój Pluszowy Miś". Następnie wywołały je i przyniosły do dn. 25.11.2020r. Zdjęcia zostaną wykorzystane do stworzenia wspólnej pracy tematycznej, która zostanie umieszczona na stronie przedszkola.

Informacja dla rodziców-Grupa Jeżyki

W zakładce "6 LATKI JEŻYKI" czeka na Państwa "List do Rodziców". Prosimy o zapoznanie się z jego treścią.  Zachęcamy do odwiedzania galerii i obejrzenie zdjęć z minionego tygodnia. :)

Kolejny wspaniały dzień za nami-Grupa Biedronki

Biedronki zawierają i umacniają nawiązane przyjaźnie, chętnie podejmują się wspólnej zabawy, a tuż po niej dbają o porządek. Lubią spędzać czas w sali oraz na świeżym powietrzu.

Zajęcia gimnastyczne-Grupa Pszczółki

Zajęcia gimnastyczne to kolejna forma aktywności, w której uczestniczyły nasze Pszczółki. Na gimnastyce dzieci mogły ćwiczyć różne partie ciała, rozwinąć swoją koordynację ruchową oraz wzrokowo-ruchową. Pszczółki wzmocniły swoje mieśnie oraz dodały energii i pozytywnego nastroju na cały dzień!

Koncert -Kontrabas

Za nami kolejny wspaniały koncert. Dzieci poznały budowę oraz brzmienie kontrabasu. Połączenie cudownego wokalu Pani prowadzącej oraz uzdolnionych muzyków zabrały nas w niesamowitą przygodę.

Prace plastyczne-Biedronki i Pszczółki

Na tablicach Biedronek i Pszczółek pojawiły się nowe, ciekawe prace plastyczne. Udało im się stworzyć "Parasol w deszczu" oraz "Zabawa w kreatywność".