Informacja dla rodziców-Grupa Jeżyki

Zwracamy się z prośbą by 21.01.2021r. (czwartek) dzieci z grupy Jeżyki zostały odebrane najwcześniej o godzinie 14:30. Tego dnia będziemy nagrywać uroczystość dla babci i dziadka. Chłopcy proszeni są o założenie ciemnych spodni, a dziewczynki o przyniesienie białych rajstop.

Dyżur wakacyjny 2021r.

Dyżur wakacyjny tylko dla dzieci uczęszczających do naszego przedszkola odbędzie się w terminie: od 01.07.2021r. do 11.08.2021r. ...

Bal karnawałowy-informacja dla rodziców

Bal karnawałowy w naszym przedszkolu zbliża się wielkimi krokami. Mamy nadzieję, że w tym roku zaskoczycie nas SUPER KREATYWNYMI PRZEBRANIAMI. Bal dla grupy Biedronki i Pszczółki odbędzie się 03.02.2021r., a 04.02.2021r. zapraszamy grupy Liski i Jeżyki. Będziemy na Was czekać z ciekawymi atrakcjami. Zaczynamy przygotowywania do wspólnej zabawy za 3,2,1... START!

Zabawy na śniegu-Grupa Biedronki i Liski

Spadł śnieg! Z wielką radością i wyszliśmy na dwór by wspólnie pobawić się na świeżym powietrzu, ulepić bałwana, ulepić wielke kule śnieżne czy pozjeżdzać na sankach. Zapraszamy do galerii zdjęć.

Konkurs rodzinny ,,Bożonarodzeniowa Szopka"- rozstrzygnięcie

Dziękujemy za udział w kolejnym zorganizowanym konkursie w naszym przedszkolu. Serdecznie gratulujemy uczestnikom wykonanych prac oraz odebranych nagród.

Opłaty za żywienie 2021r.

Od dnia 01.01.2021r. dzienna stawka za żywienie wynosi 11 zł.

,,Gucio zaczarowany" Zofia Urbanowska-gratulacje dla Aleksandra Dao

Serdeczne gratulacje dla naszego przedszkolaka Aleksandra Dao. Jego prace oraz uczniów Szkoły Rysunku i Malarstwa Katarzyny Wojciechowskiej wzbogaciły książkę "Gucio zaczarowany" o fantastyczne ilustracje. Cieszymy się, że wsród Nas są tak cudownie utalentowane dzieci.  Sukcesów i nieprzemijającej radości z rysowania, życzą Dyrektor Przedszkola- Krystyna Długosz wraz z pracownikami.

Spotkanie ze Świętym Mikołajem

Zgodnie z zapowiedzią, w  przedszkolnych progach, odwiedził Nas Święty Mikołaj. Z wielką radością i pełnym workiem prezentów przyleciał saniami z bardzo, bardzo daleka. Cieszymy się, że udało mu się z nami spotkać. Był to czas pełen uśmiechu, serdecznej atmosfery oraz świątecznej muzyki. Zostały wykonane świąteczne zdjęcia. Na naszej stronie w zakładce "Galeria zdjęć" czeka krótka fotorelacja.