,,Najpiękniejszy lampion z dyni"-wystawa

Zgodnie z regulaminem konkursu w dniu dzisiejszym miała miejsce wystawa przyniesionych prac na ,,Najpiękniejszy lampion z dyni". Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie, każda dynia jest wyjątkowa! Ze względu na zaistniałą sytuację rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 09.11.2020r.

Grupa Liski 02.11-05.11

Drogie Liski!  Przygotowałyśmy dla Was ciekawe propozycje zajęć do wykonania w domu. Zapraszamy na naszą stronę od poniedziałku do czwartku w godzinnach porannych.  :)

,,Pola nadziei"

Nasze przedszkole ponownie dołączyło do akcji charytatywnej Fundacji ,,Pomóż Im". Żonkile to symbol nadziei. Głównym założeniem jest uwrażliwienie społeczeństwa na chorobę i cierpienie ludzi. Cieszymy się, że tym akcentem możemy pomóc. Nie możemy doczekać się wiosny by kontynuować akcję. Zapraszamy do galerii. :)

Jesienne zabawy z Pszczółkami

Grupa Pszczółek i ich cudowne stemple wykonane z ziemniaków! Jesienne zajęcia pełne koloru, zabawy i uśmiechu. :)

Konkurs Rodzinny ,,Najpiękniejszy lampion z dyni"

Serdecznie zapraszamy do udziału w nadchodzącym konkursie rodzinnym.

Dzień Chleba-Liski

16 października obchodzimy Światowy Dzień Chleba. W grupie Liski zostały przeprowadzone zajęcia, które wzbogaciły wiedzę dzieci. Poznały znaczenie chleba, zapoznały się z procesami wypieku oraz rodzajami chleba, a na koniec wykonały pracę plastyczną.

Konkurs Rodzinny ,,Jesienna migawka"-rozstrzygnięcie

Konkurs pt. ,,Jesienna migawka" został rozstrzygnięty, uczestnikom zostały wręczone dyplomy i nagrody. Dziękujemy za Wasze zaangażowanie i stworzenie pięknych, kolorowych prac. :) Cieszy nas tak duże zainteresowanie dodatkową aktywnością. Serdecznie zapraszamy do udziału w nadchodzącym konkursie.

Ciasto ze śliwkami-Jeżyki

Ostatnie zajęcia w grupie Jeżyki były niezwykle pracowite! Nasze sześciolatki, z szerokim uśmiechem na twarzy, podjęły się super zadania-upieczenia ciasta ze śliwkami. Kto nie lubi ciasta z owocami? Dzięki zaangażowaniu wszystkich dzieci grupa zagwarantowała sobie drugi podwieczorek! Brawa dla nich.

Miasto dla zwierząt-dokarmianie i życie wiewiórek

Czy wiecie dlaczego chleb szkodzi ptakom? Jak ważne jest uzupełnianie poideł przez cały rok? Czy potraficie rozpoznać gniazdo wiewiórek? My już tak! To wszystko dzięki Fundacji Szkatułka.

Koncert plenerowy

W dniu 21.10.2020r. – środa odbędzie się w naszym przedszkolu koncert plenerowy Pt. ” Miodowa uczta w toruńskim ...