Przedszkole nr 122

Przedszkole nr 122
ul. Solec 37, 00-438 Warszawa
Dyrektor mgr Krystyna Długosz

tel: (22) 628 48 38

 

Aktualności

Koncert

W dniu 18.11.2020r. - środa odbędzie się w naszym przedszkolu koncert pt.: "Jak skrzaty i trole szukały muzyki w lesie" - ...

Zajęcia z instrumentami Grupa Liski

Na ostatnich zajęciach muzycznych Grupa Liski poznała pięknie brzmiące instrumenty. Następnie wykorzystała je do przedstawienia wiersza Leopolda Staffa ,,Deszcz jesienny" oraz piosenek ,,Moje pomysły w deszczu" i ,,Kałuża". 

Pasowanie na przedszkolaka

Pasowanie na przedszkolaka to ważne przedszkolne wydarzenie. Z tej okazji grupa Biedronki przygotowała pokaz swoich umiejętności artystycznych. Były piosenki, zabawy ruchowe oraz taniec z chustami. Następnie nasze dzielne przedszkolaki obiecały: sprzątać po sobie zabawki, słuchać się Pani, jeść wszystkie pyszne posiłki. Na koniec dzieci dostały prezenty. 

Dzień Jeża-Grupa Jeżyki

10 listopada to Międzynarodowy Dzień Jeża. Z tej okazji Grupa Jeżyki wykonała przepiękną pracę tematyczną.

Uroczystość 11 listopada

10 listopada w naszym przedszkolu obchodziliśmy Święto Niepodległości. O godzinie 11:11 zabrzmiał Hymn Polski, którego wysłuchaliśmy w pełnej powadze. Aby wzbogacić ten dzień grupa Jeżyki przygotowała występ artystyczny. Następnie dzieci wykonały tematyczne prace plastyczne.

GR I Pasowanie na przedszkolaka

Z okazji Pasowania na Przedszkolaka Prosimy aby w dniu 12.11.2020.-(czwartek) dzieci przyniosły : -dziewczynki białe ...

Święto Niepodległości

W dniu 10.11.2020r. (wtorek) obchodzimy w przedszkolu Święto Niepodległości. Prosimy aby w tym dniu dzieci ubrane były na galowo.

,,Najpiękniejszy lampion z dyni"-wystawa

Zgodnie z regulaminem konkursu w dniu dzisiejszym miała miejsce wystawa przyniesionych prac na ,,Najpiękniejszy lampion z dyni". Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie, każda dynia jest wyjątkowa! Ze względu na zaistniałą sytuację rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 09.11.2020r. 

Grupa Liski 02.11-05.11

Drogie Liski!  Przygotowałyśmy dla Was ciekawe propozycje zajęć do wykonania w domu. Zapraszamy na naszą stronę do zakładki Liski, od poniedziałku do czwartku w godzinnach porannych.  :)

,,Pola nadziei"

Nasze przedszkole ponownie dołączyło do akcji charytatywnej Fundacji ,,Pomóż Im". Żonkile to symbol nadziei. Głównym założeniem jest uwrażliwienie społeczeństwa na chorobę i cierpienie ludzi. Cieszymy się, że tym akcentem możemy pomóc. Nie możemy doczekać się wiosny by kontynuować akcję. Zapraszamy do galerii. :)  

1 2 3 4
biedronki
pszczółki
liski
Jeżyki 1

Linki

× Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się o celach i zasadach ich wykorzystywania.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.