Jesienne zabawy z Pszczółkami

Grupa Pszczółek i ich cudowne stemple wykonane z ziemniaków! Jesienne zajęcia pełne koloru, zabawy i uśmiechu. :)

Konkurs Rodzinny ,,Najpiękniejszy lampion z dyni"

Serdecznie zapraszamy do udziału w nadchodzącym konkursie rodzinnym.

Dzień Chleba-Liski

16 października obchodzimy Światowy Dzień Chleba. W grupie Liski zostały przeprowadzone zajęcia, które wzbogaciły wiedzę dzieci. Poznały znaczenie chleba, zapoznały się z procesami wypieku oraz rodzajami chleba, a na koniec wykonały pracę plastyczną.

Konkurs Rodzinny ,,Jesienna migawka"-rozstrzygnięcie

Konkurs pt. ,,Jesienna migawka" został rozstrzygnięty, uczestnikom zostały wręczone dyplomy i nagrody. Dziękujemy za Wasze zaangażowanie i stworzenie pięknych, kolorowych prac. :) Cieszy nas tak duże zainteresowanie dodatkową aktywnością. Serdecznie zapraszamy do udziału w nadchodzącym konkursie.

Ciasto ze śliwkami-Jeżyki

Ostatnie zajęcia w grupie Jeżyki były niezwykle pracowite! Nasze sześciolatki, z szerokim uśmiechem na twarzy, podjęły się super zadania-upieczenia ciasta ze śliwkami. Kto nie lubi ciasta z owocami? Dzięki zaangażowaniu wszystkich dzieci grupa zagwarantowała sobie drugi podwieczorek! Brawa dla nich.

Miasto dla zwierząt-dokarmianie i życie wiewiórek

Czy wiecie dlaczego chleb szkodzi ptakom? Jak ważne jest uzupełnianie poideł przez cały rok? Czy potraficie rozpoznać gniazdo wiewiórek? My już tak! To wszystko dzięki Fundacji Szkatułka.

Koncert plenerowy

W dniu 21.10.2020r. – środa odbędzie się w naszym przedszkolu koncert plenerowy Pt. ” Miodowa uczta w toruńskim ...

Zajęcia dla 6-latków

zajęcia - plik do pobrania

,,Zielone brzuszki" Pszczółki

Nasze dzielne i pracowite Pszczółki w miniony czwartek robiły knedle ze śliwkami w ramach programu ,,Zielone brzuszki". Oczywiście po ciężkiej pracy przyszedł czas na degustację. Wyszły przepyszne!

Dzień Uśmiechu

2 października to Światowy Dzień Uśmiechu! Każda grupa z szerokim uśmiechem na twarzy wykonała tematyczne prace plastyczne. Następnie obejrzała zabawną bajkę animowaną. Życzymy tak pięknego uśmiechu każdego dnia! Pamiętajcie śmiech to zdrowie.