Przedszkole nr 122

Przedszkole nr 122
ul. Solec 37, 00-438 Warszawa
Dyrektor mgr Krystyna Długosz

tel: (22) 628 48 38

 

Aktualności

Zajęcia gimnastyczne-Grupa Pszczółki

Zajęcia gimnastyczne to kolejna forma aktywności, w której uczestniczyły nasze Pszczółki. Na gimnastyce dzieci mogły ćwiczyć różne partie ciała, rozwinąć swoją koordynację ruchową oraz wzrokowo-ruchową. Pszczółki wzmocniły swoje mieśnie oraz dodały energii i pozytywnego nastroju na cały dzień! 

Koncert -Kontrabas

Za nami kolejny wspaniały koncert. Dzieci poznały budowę oraz brzmienie kontrabasu. Połączenie cudownego wokalu Pani prowadzącej oraz uzdolnionych muzyków zabrały nas w niesamowitą przygodę.

Prace plastyczne-Biedronki i Pszczółki

Na tablicach Biedronek i Pszczółek pojawiły się nowe, ciekawe prace plastyczne. Udało im się stworzyć "Parasol w deszczu" oraz "Zabawa w kreatywność". 

Koncert

W dniu 18.11.2020r. - środa odbędzie się w naszym przedszkolu koncert pt.: "Jak skrzaty i trole szukały muzyki w lesie" - ...

Zajęcia z instrumentami Grupa Liski

Na ostatnich zajęciach muzycznych Grupa Liski poznała pięknie brzmiące instrumenty. Następnie wykorzystała je do przedstawienia wiersza Leopolda Staffa ,,Deszcz jesienny" oraz piosenek ,,Moje pomysły w deszczu" i ,,Kałuża". 

Pasowanie na przedszkolaka

Pasowanie na przedszkolaka to ważne przedszkolne wydarzenie. Z tej okazji grupa Biedronki przygotowała pokaz swoich umiejętności artystycznych. Były piosenki, zabawy ruchowe oraz taniec z chustami. Następnie nasze dzielne przedszkolaki obiecały: sprzątać po sobie zabawki, słuchać się Pani, jeść wszystkie pyszne posiłki. Na koniec dzieci dostały prezenty. 

Dzień Jeża-Grupa Jeżyki

10 listopada to Międzynarodowy Dzień Jeża. Z tej okazji Grupa Jeżyki wykonała przepiękną pracę tematyczną.

Uroczystość 11 listopada

10 listopada w naszym przedszkolu obchodziliśmy Święto Niepodległości. O godzinie 11:11 zabrzmiał Hymn Polski, którego wysłuchaliśmy w pełnej powadze. Aby wzbogacić ten dzień grupa Jeżyki przygotowała występ artystyczny. Następnie dzieci wykonały tematyczne prace plastyczne.

GR I Pasowanie na przedszkolaka

Z okazji Pasowania na Przedszkolaka Prosimy aby w dniu 12.11.2020.-(czwartek) dzieci przyniosły : -dziewczynki białe ...

Święto Niepodległości

W dniu 10.11.2020r. (wtorek) obchodzimy w przedszkolu Święto Niepodległości. Prosimy aby w tym dniu dzieci ubrane były na galowo.

2 3 4 5 6
biedronki
pszczółki
liski
Jeżyki 1

Linki

× Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się o celach i zasadach ich wykorzystywania.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.