Wyprawka GR I i II

- Dres lub inne wygodne ubranie - najwygodniejsze do zabawy w przedszkolu.

- Pościel o wymiarach 160X200  może być z ulubionym motywem , Prosimy o nieprzynoszenie poduszek.

- Piżama- lekka i łatwa do założenia,  może być również  t-shirt i spodenki lub legginsy. Jeżeli dziecko lubi drzemki w tym  w czym chodzi, proponujemy przynieść piżamkę,  ponieważ  to ważny element nauki ubierania, higieny i odróżniania czasu na odpoczynek.

- Kapcie na zmianę- wygodne, takie by dziecko mogło je samo założyć i zdjąć (rzepy, klamerka), z gumową podeszwą, trzymające stabilnie stopę dziecka.

- Worek do szatni z dodatkową zmianą ubranek jedna lub dwie zmiany (bielizna, rajstopy, spodnie,  koszulki, bluzki).

- Gumki i spinkijeśli Twoja córeczka ma długie włosy, niezbędny będzie zapas gumek i  spinek do włosów.

- Suche i mokre chusteczki

PROSIMY O NIEPRZYNOSZENIE ZABAWEK

I INNYCH PRZEDMIOTÓW Z DOMU.